by Fmeaddons

Sleva!

Zvířata Mořská 18-26Cm Plastové Figurky Zvířátka 6 Druhů | Dudlu Figurky

 178.40  133.80

Plastové figurky zvířátek, která můžete znát z vod oceánů, v šesti variantách provedení, pro všechny milovníky přírody. Sestav si své vlastní akvárium s plastovými figurkami z kolekce Zoo…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I6929 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Plastové figurky zvířátek, která můžete znát z vod oceánů, v šesti variantách provedení, pro všechny milovníky přírody. Sestav si své vlastní akvárium s plastovými figurkami z kolekce Zoolandia. Baleno volně.Tato plastová zvířátka vypadají skoro jako živá. Jsou to hračky, které vaše dítě přiblíží k přírodě.Rozměry dětské hračky (d): 18-26cmMateriál: plastVarianty provedení: kosatka, plejtvák, narval, běluha, plejtvákovec šedý, žralok bilýCena je uvedena za 1 kus hračkyHračka je vhodná pro děti od 3 letPokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Detailní popis produktuPlastové figurky zvířátek, která můžete znát z vod oceánů, v šesti variantách provedení, pro všechny milovníky přírody. Sestav si své vlastní akvárium s plastovými figurkami z kolekce Zoolandia. Baleno volně.Tato plastová zvířátka vypadají skoro jako živá. Jsou to hračky, které vaše dítě přiblíží k přírodě.Rozměry dětské hračky (d): 18-26cmMateriál: plastVarianty provedení: kosatka, plejtvák, narval, běluha, plejtvákovec šedý, žralok bilýCena je uvedena za 1 kus hračkyHračka je vhodná pro děti od 3 letPokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Zvířata Mořská 18-26Cm Plastové Figurky Zvířátka 6 Druhů | Dudlu Figurky“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Zvířata Mořská 18-26Cm Plastové Figurky Zvířátka 6 Druhů | Dudlu Figurky  178.40  133.80