by Fmeaddons

Sleva!

Woody Vláčkodráha Osmička S Elektrickou Mašinkou Dřevěné Hračky | Woody Auta, Lodě, Roboti

 1213.12  780.50

Dětská dřevěná vláčkodráha Osmička Woody ( vláček + dráha)Tento základní set je možné rozšiřovat velkým množstvím příslušenství, které najdete v naší nabídce. Tento set obsa…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I7299 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Dětská dřevěná vláčkodráha Osmička Woody (
vláček
+ dráha)Tento základní set je možné rozšiřovat velkým množstvím příslušenství, které najdete v naší nabídce. Tento set obsahuje elektrickou mašinku se zpátečkou a světlem.Česká značka WOODY – to jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. Klade velký důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY – SAFE TOYS".Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.Rozměr balení (š v h): 18 x 27 x 18cmRozměry rozložené dráhy (d š): 100 x 50cmBaterie: 1 x 1,5V AA , nejsou součástíVhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu.Počet dílků: 40ksMateriál: dřevoBaleno v praktickém uzavíratelném boxu.Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 kus sady – hračky.
Detailní popis produktuDětská dřevěná vláčkodráha Osmička Woody (vláček + dráha)Tento základní set je možné rozšiřovat velkým množstvím příslušenství, které najdete v naší nabídce. Tento set obsahuje elektrickou mašinku se zpátečkou a světlem.Česká značka WOODY – to jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. Klade velký důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY – SAFE TOYS".Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.Rozměr balení (š v h): 18 x 27 x 18cmRozměry rozložené dráhy (d š): 100 x 50cmBaterie: 1 x 1,5V AA , nejsou součástíVhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu.Počet dílků: 40ksMateriál: dřevoBaleno v praktickém uzavíratelném boxu.Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 kus sady – hračky.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Woody Vláčkodráha Osmička S Elektrickou Mašinkou Dřevěné Hračky | Woody Auta, Lodě, Roboti“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Woody Vláčkodráha Osmička S Elektrickou Mašinkou Dřevěné Hračky | Woody Auta, Lodě, Roboti  1213.12  780.50