by Fmeaddons

Sleva!

Vojenská Základna – 300 Kusů | Dudlu Figurky

 963.36  557.50

VČETNĚ POUZDRO – sada obsahuje speciální pouzdro, uzavíratelné na zip, díky kterému po skončení hry může dítě figurky …

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I7033 Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

VČETNĚ POUZDRO – sada obsahuje speciální pouzdro, uzavíratelné na zip, díky kterému po skončení hry může dítě figurky bezpečně schovat , aniž by se obávalo, že je ztratí. Pouzdro má rukojeť, takže si sadu můžete snadno vzít na hřiště nebo do parku , díky čemuž bude zábava ještě zábavnější.ROZVÍJÍ PŘEDSTAVIVOST – sada dokonale podněcuje fantazii a podněcuje kreativitu. Dítě si samo musí vytvořit cvičiště, základnu nebo bojiště a plánovat a organizovat každý pohyb. Dokáže vytvořit své vlastní jedinečné příběhy a přesunout se do vojenské reality.ROBUSTNÍ DESIGN – figurky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, jsou lehké a odolné proti pádům. Každá figurka stojí na malé základně, což vám umožní mít větší kontrolu nad zábavou a zabrání náhodným pádům figurek.SPECIFIKACE materiál: plast;počet prvků: 300;rozměry (délka / šířka / výška): 27/12/27 cm;hmotnost: 1,1 kg.ZAHRNUTA300 kusůtaška na přenášeníTato úžasná sada se skládá z velmi velkého množství prvků. Sada obsahuje: vojáky, zbraně, tanky, letadlo, děla, budovy, drátěné propletence, stromy a mnoho dalších doplňků , které vám umožní vytvořit jedinečnou válečnou scenérii. Hračka se bude skvěle hodit jak doma během deštivých dnů, tak venku, například v parku nebo na hřišti. Sada je v pouzdru na zip s madlem, které umožní snadné skladování a přepravu.Sada podpoří fantazii vašeho dítěte. Je na dítěti, jak bude vypadat bojiště a jak se bude příběh vyvíjet. Figurky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, díky kterému jsou odolné proti nárazům a pádům. Každá figurka má plochou základnu, která zabraňuje jejímu převrácení.
Detailní popis produktu
VČETNĚ POUZDRO – sada obsahuje speciální pouzdro, uzavíratelné na zip, díky kterému po skončení hry může dítě figurky bezpečně schovat , aniž by se obávalo, že je ztratí. Pouzdro má rukojeť, takže si sadu můžete snadno vzít na hřiště nebo do parku , díky čemuž bude zábava ještě zábavnější.
ROZVÍJÍ PŘEDSTAVIVOST – sada dokonale podněcuje fantazii a podněcuje kreativitu. Dítě si samo musí vytvořit cvičiště, základnu nebo bojiště a plánovat a organizovat každý pohyb. Dokáže vytvořit své vlastní jedinečné příběhy a přesunout se do vojenské reality.
ROBUSTNÍ DESIGN – figurky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, jsou lehké a odolné proti pádům. Každá figurka stojí na malé základně, což vám umožní mít větší kontrolu nad zábavou a zabrání náhodným pádům figurek.
SPECIFIKACE 
materiál: plast;
počet prvků: 300;
rozměry (délka / šířka / výška): 27/12/27 cm;
hmotnost: 1,1 kg.
ZAHRNUTA
300 kusů
taška na přenášení
Tato úžasná sada se skládá z velmi velkého množství prvků. Sada obsahuje: vojáky, zbraně, tanky, letadlo, děla, budovy, drátěné propletence, stromy a mnoho dalších doplňků , které vám umožní vytvořit jedinečnou válečnou scenérii. Hračka se bude skvěle hodit jak doma během deštivých dnů, tak venku, například v parku nebo na hřišti. Sada je v pouzdru na zip s madlem, které umožní snadné skladování a přepravu.
Sada podpoří fantazii vašeho dítěte. Je na dítěti, jak bude vypadat bojiště a jak se bude příběh vyvíjet. Figurky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, díky kterému jsou odolné proti nárazům a pádům. Každá figurka má plochou základnu, která zabraňuje jejímu převrácení.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Vojenská Základna – 300 Kusů | Dudlu Figurky“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Vojenská Základna – 300 Kusů | Dudlu Figurky  963.36  557.50