by Fmeaddons

Sleva!

Vilac Kovová Káča Malá 1Ks Zelená | Vilac Další Hračky A Zábava

 401.40  223.00

Prohlédněte si produkt Vilac Kovová káča malá 1ks zelená, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Dárek, Kvalitní, Levné, Zna…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I6965 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Prohlédněte si produkt Vilac Kovová káča malá 1ks zelená, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Dárek, Kvalitní, Levné, Značkové, Zelená, Dítě, Black Friday, Den dětí, Narozeniny, Svátek, Vánoce,
Detailní popis produktuVilac Kovová káča malá 1ks zelená potěší vás, nebo někoho z vašich blízkých. Nákupem na Dudlu.cz děláte hned dvojitou radost! Nejen, že u nás vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku.
Kovová káča s krásnou ilustrací Ingely P. Arrhenius.
Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.
Hlavní vlastnosti:
Podporuje jemnou motoriku
Tradiční hračka
Design Ingela P. Arrhenius
Švédská umělkyně Ingela Peterson Arrhenius se narodila vroce1967. Umění adesign měly vždy místo vjejím životě anež začala její kariéra ilustrátorky, Ingela pracovala jako umělecká vedoucí ve Stockholmu. Poté studovala reklamní agrafický design na umělecké škole také ve Stockholmu. Vroce1992 začala podnikat jako ilustrátorka na volné noze apracovala mezinárodně napříč reklamou, designem, nakladatelstvím… Vminulosti vytvářela tiskové vzory pro tkaniny, tapety, papírnictví, také pracovala na obalech, produktovém designu, bytových doplňcích ahračkách. Její plakáty adesignové hračky najdete po celém světě. Má vášeň pro retro styl, což je jasně vidět na jejich dílech ataké vjejím nadšení pro typografii abarvy. Nyní žije ve Stockholmu smanželem advěma syny.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Vilac Kovová Káča Malá 1Ks Zelená | Vilac Další Hračky A Zábava“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Vilac Kovová Káča Malá 1Ks Zelená | Vilac Další Hračky A Zábava  401.40  223.00