by Fmeaddons

Sleva!

Vilac Kovová Káča Malá 1Ks Bílá | Vilac Další Hračky A Zábava

 421.47  223.00

Rozměry: 15 cm, Ø 12 cmVěk: 3+Materiál: kovDesign Ingela P. Arrhenius Detailní popis produktuPřirozeností člověka je hledání radosti, a tu můžete mít i ze zboží: Vilac Kovová káča malá 1ks bílá za přátel…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I6998 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Rozměry: 15 cm, Ø 12 cmVěk: 3+Materiál: kovDesign Ingela P. Arrhenius
Detailní popis produktuPřirozeností člověka je hledání radosti, a tu můžete mít i ze zboží: Vilac Kovová káča malá 1ks bílá za přátelskou cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Kovová káča s krásnou ilustrací Ingely P. Arrhenius. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.
Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory. Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace. Vilac pomáhá utvářet dětskou představivost svými radostnými ilustracemi či dizajny a reinterpretací klasických hraček, které se jen tak neopotřebují.
Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich je však nezaujme na dlouhou dobu, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako děti milovali. Vilac již 100 let propojuje děti s hračkami, které si oblíbí a váží si jich. A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím firmy Vilac.
 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Vilac Kovová Káča Malá 1Ks Bílá | Vilac Další Hračky A Zábava“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Vilac Kovová Káča Malá 1Ks Bílá | Vilac Další Hračky A Zábava  421.47  223.00