by Fmeaddons

Sleva!

Spin Master Bakugan S4 1Ks + Nanogan 2Ks S Doplňky Různé Druhy Kov | Spin Master Figurky

 847.40  468.30

Trojbalení s jedním bojovníkem True Metal Evolutions a dvěma Nanogany S4. Nanogany je možné připojit na True Metal bojovníka s kovovým středem těla a získat tak ještě větší sílu v boji.Nechte se vtáhnout do z…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I6942 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Trojbalení s jedním bojovníkem True Metal Evolutions a dvěma Nanogany S4. Nanogany je možné připojit na True Metal bojovníka s kovovým středem těla a získat tak ještě větší sílu v boji.Nechte se vtáhnout do zábavného a akčního světa Bakugan. S touto sadou získáte skvělé bojovníky, kteří vás v žádné bitvě nenechají na holičkách. Součástí balíčku jsou také Baku žetony a další doplňky. Hoďte svéhoBakugana na Baku-Core žeton a poznejte vašeho novéhobojovníka. Ten se totiž v momentě kontaktu s žetonem otevře a ukáže své unikátní schopnosti. Vytvořte si jedinečnou sbírku, armádu Bakuganbojovníků, a sbírejte a vyměňujte kartičky vlastností a postav se svými kamarády.Rozměry balení (š v h): 17 x 23 x 6cmMateriál: kov + plastové části, karton, magnetVarianty provedení: viz. obrázek (dle aktuálních skladových zásob)Balení obsahuje: Bakugana True Metal, 2 Nagonany S4, 2 Baku-žetony, 2 karty schpností, kartu charakteru, sběratelský seznamCena je uvedena za 1 balení – sadu hračkyHračka je vhodná pro děti od 6 letPokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Detailní popis produktuNa Dudlu.cz jste objevili SPIN MASTER Bakugan S4 1ks + Nanogan 2ks s doplňky různé druhy kov za skvělou cenu. A teď pár zajímavostí, které by vám němeli uniknout. Z každé objednávky darujeme 20 % ze zisku na nadaci Radost dětem. Garantujeme dopravu zdarma při nákupu zboží nad 2 000 Kč a ke každé objednávce nad 1 000 Kč dáváme malý dárek zdarma. Chcete o nás vědět víc? A teď už něco k samotnému produktu – SPIN MASTER Bakugan S4 1ks + Nanogan 2ks s doplňky různé druhy kov Trojbalení s jedním bojovníkem True Metal Evolutions a dvěma Nanogany S4. Nanogany je možné připojit na True Metal bojovníka s kovovým středem těla a získat tak ještě větší sílu v boji.Nechte se vtáhnout do zábavného a akčního světa Bakugan. S touto sadou získáte skvělé bojovníky, kteří vás v žádné bitvě nenechají na holičkách. Součástí balíčku jsou také Baku žetony a další doplňky. Hoďte svéhoBakugana na Baku-Core žeton a poznejte vašeho novéhobojovníka. Ten se totiž v momentě kontaktu s žetonem otevře a ukáže své unikátní schopnosti. Vytvořte si jedinečnou sbírku, armádu Bakuganbojovníků, a sbírejte a vyměňujte kartičky vlastností a postav se svými kamarády.Rozměry balení (š v h): 17 x 23 x 6cmMateriál: kov + plastové části, karton, magnetVarianty provedení: viz. obrázek (dle aktuálních skladových zásob)Balení obsahuje: Bakugana True Metal, 2 Nagonany S4, 2 Baku-žetony, 2 karty schpností, kartu charakteru, sběratelský seznamCena je uvedena za 1 balení – sadu hračkyHračka je vhodná pro děti od 6 letPokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Spin Master Bakugan S4 1Ks + Nanogan 2Ks S Doplňky Různé Druhy Kov | Spin Master Figurky“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Spin Master Bakugan S4 1Ks + Nanogan 2Ks S Doplňky Různé Druhy Kov | Spin Master Figurky  847.40  468.30