by Fmeaddons

Sleva!

Small Foot Záchranářský Batoh + Dárek Zdarma | Small Foot By Legler Kostýmy A Karneval

 1739.40  1181.90

Rozměry batoh: 25x33x16 cmRozměry defibrilátor: 23x15x6 cmVěk: 3+Materiál: látka, dřevoObsahuje 18 dílů Detailní popis produktuSmall Foot Záchranářský batoh potěší vás, nebo někoho z vašich blízkých. Nákupem na Dudlu.cz děláte hned dvoji…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I6300 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Rozměry batoh: 25x33x16 cmRozměry defibrilátor: 23x15x6 cmVěk: 3+Materiál: látka, dřevoObsahuje 18 dílů
Detailní popis produktuSmall Foot Záchranářský batoh potěší vás, nebo někoho z vašich blízkých. Nákupem na Dudlu.cz děláte hned dvojitou radost! Nejen, že u nás vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku.
Vše pro naléhavé případy! Tento realistický batoh pro záchranáře má jasné barvy, nastavitelné popruhy a mladí záchranáři v něm najdou všechny „opravdové" lékařské pomůcky. Dvojitý zip a uvnitř elastické kapsy nabízí mnoho úložného prostoru a rychlý přístup k záchranářským pomůckám z pevného dřeva. Nejlepšími doplňky jsou zřejmě tlakoměr s manžetou a balónkem, otoskop s lupou a defibrilátor s tabulkou pro křídu. Tento inovativní a obsáhlý set lékařských hraček obsahuje mnoho „opravdových" lékařských nástrojů a přístrojů, s kterými si děti opravdu vyhrají, to vše v jednom batohu. Dále v batohu najdete teploměr, dětské textilní roušky, ampule s otvorem pro vložení stříkačky pro případ nouze, dezinfekční sprej s pumpičkou, infúzi, náplasti na suchý zip, stetoskop, injekční stříkačku s pohyblivým mechanismem, skalpel, pinzetu a rádio. S těmito pevnými hračkami mohou děti objevovat a zkoušet, jaké je to být záchranářem. Ilustrace na lékařských pomůckách dětem poradí rozeznat nástroje a také jim možná zjednoduší jejich použití.
Hlavní vlastnosti:
Tlakoměr s manžetou a balónkem, lze také použít pro zajištění infúze
Otoskop s opravdovou lupou
Teploměr s nastavitelnou teplotou
Znovu použitelné a pratelné dětské textilní roušky
Defibrilátor s křídou pro zaznamenání krevního tlaku
Další vybavení: ampule s otvorem pro vložení stříkačky pro případ nouze, dezinfekční sprej s pumpičkou, náplasti na suchý zip, lahvička na léky se šroubovatelným víčkem, injekční stříkačka s pohyblivým mechanismem, stetoskop, skalpel
Německá firmaLegler zaměřenána výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996.Všechny dřevěné hračky značkySmall Footmají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračkysmall footjsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva.Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značkysmall footje podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Small Foot Záchranářský Batoh + Dárek Zdarma | Small Foot By Legler Kostýmy A Karneval“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Small Foot Záchranářský Batoh + Dárek Zdarma | Small Foot By Legler Kostýmy A Karneval  1739.40  1181.90