by Fmeaddons

Sleva!

Sběratelský Jednorožec Marshmallow | Dudlu Figurky

 245.30  223.00

Jednorožec Marshmallow je roztomilý jednorožec ze Schleich® Bayala®. Ji i dalších 6 jednorožců z téhož stáda nazývají víly, draci a další obyvatelé Bayala láskyplně "kvítka". Díky jeji…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I6935 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Jednorožec Marshmallow je roztomilý jednorožec ze Schleich® Bayala®. Ji i dalších 6 jednorožců z téhož stáda nazývají víly, draci a další obyvatelé Bayala láskyplně "kvítka". Díky jejich pestré srsti je opravdu těžké je přehlédnout. Nikdy se ale neví, jakou barvu bude mít jednorožec, než se narodí. Jednorožec vděčí za svůj vzhled té cukrovince, kterou snědl jako první – v případě Marshmallow to byly maršmelou. Takto přišel jednorožec ke svému roztomilému jménu a tetování. Figurky Schleich jsou mimořádně detailní, láskyplně malované a umožňují dětem hrát si a zároveň se učit. Rozměry: 2,5 x 16,1 x 12,4 cm. Nevhodné pro děti do 3 let. Doporučený věk: 5-12.
Detailní popis produktuJednorožec Marshmallow je roztomilý jednorožec ze Schleich® Bayala®. Ji i dalších 6 jednorožců z téhož stáda nazývajívíly, draci a další obyvatelé Bayala láskyplně "kvítka". Díky jejich pestré srsti je opravdu těžké je přehlédnout. Nikdy se ale neví,jakou barvu bude mít jednorožec, než se narodí. Jednorožec vděčí za svůj vzhled té cukrovince, kterou snědl jako první– v případě Marshmallow to byly maršmelou. Takto přišel jednorožec ke svému roztomilému jménu a tetování. Figurky Schleich jsou mimořádně detailní, láskyplně malované a umožňují dětem hrát si a zároveň se učit. Rozměry: 2,5 x 16,1 x 12,4 cm. Nevhodné pro děti do 3 let. Doporučený věk: 5-12.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sběratelský Jednorožec Marshmallow | Dudlu Figurky“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Sběratelský Jednorožec Marshmallow | Dudlu Figurky  245.30  223.00