by Fmeaddons

Sleva!

Samočistící Akvárium My Fun Fish | Dudlu Další Hračky A Zábava

 686.84  334.50

Samočistící akvárium My fun fish funguje na principu gravitačního čištění vody, kdy je do horní části nalévána čerstvá voda, která vytlačuje špinavou vodu čist…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I6990 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Samočistící akvárium My fun fish funguje na principu gravitačního čištění vody, kdy je do horní části nalévána čerstvá voda, která vytlačuje špinavou vodu čistící trubicí ven do připravené nádobky.Akvárium My fun fish je vhodné pro každého, obzvláště pro děti. Hodí se do každé místnosti a přinese do Vašeho domova spoustu zábavy.Hlavní výhody:Snadná obsluhaSamočistící technologieBěhem čištění nedochází k vyrušení rybičekObsah balení:Nádoba na vodu
Světlo
Mřížka na dnoOdvodní trubiceVíkoOkrasná rostlinkaKameny Technická specifikace:Rozměry: 11,5 x 11,5 x 25,5 cmObjem: 1,9 l Doporučený věk: od 8 let.  
Detailní popis produktuSamočistící akvárium My Fun Fish potěší vás, nebo někoho z vašich blízkých. Nákupem na Dudlu.cz děláte hned dvojitou radost! Nejen, že u nás vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku.
Samočistící akvárium My fun fish funguje na principu gravitačního čištění vody, kdy je do horní části nalévána čerstvá voda, která vytlačuje špinavou vodu čistící trubicí ven do připravené nádobky.
Akvárium My fun fish je vhodné pro každého, obzvláště pro děti. Hodí se do každé místnosti a přinese do Vašeho domova spoustu zábavy.
Hlavní výhody:
Snadná obsluha
Samočistící technologie
Během čištění nedochází k vyrušení rybiček
Obsah balení:
Nádoba na vodu
Světlo
Mřížka na dno
Odvodní trubice
Víko
Okrasná rostlinka
Kameny
 
Technická specifikace:
Rozměry: 11,5 x 11,5 x 25,5 cm
Objem: 1,9 l
 
Doporučený věk: od 8 let. 
 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Samočistící Akvárium My Fun Fish | Dudlu Další Hračky A Zábava“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Samočistící Akvárium My Fun Fish | Dudlu Další Hračky A Zábava  686.84  334.50