by Fmeaddons

Sleva!

Plyš Baby Jednorožec Chrastící 17Cm 2 Barvy Plyšové Hračky | Dudlu Hračky Pro Nejmenší

 249.76  245.30

Roztomilý chrastící jednorožec se třpytivým růžkem, ve dvou barevných variantách – modrý a růžový. Jednorožec má rozměr 17cm. Tato hračka pro miminka …

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I6696 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Roztomilý chrastící jednorožec se třpytivým růžkem, ve dvou barevných variantách – modrý a růžový. Jednorožec má rozměr 17cm. Tato hračka pro miminka má krásný vzhled, je lehká a příjemná na dotek. Vhodné pro děti již od narození. Hračky pro nejmenší děti fungují jako aktivní hračky – stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělýchRozměry dětské hračky (v): 17cmMateriál: plyšBarevné varianty: modrá, růžováCena je uvedena za 1 kus hračkyHračka je vhodná pro děti od narozeníPokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Detailní popis produktuRoztomilý chrastící jednorožec se třpytivým růžkem, ve dvou barevných variantách – modrý a růžový. Jednorožec má rozměr 17cm. Tato hračka pro miminka má krásný vzhled, je lehká a příjemná na dotek. Vhodné pro děti již od narození. Hračky pro nejmenší děti fungují jako aktivní hračky – stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělýchRozměry dětské hračky (v): 17cmMateriál: plyšBarevné varianty: modrá, růžováCena je uvedena za 1 kus hračkyHračka je vhodná pro děti od narozeníPokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Plyš Baby Jednorožec Chrastící 17Cm 2 Barvy Plyšové Hračky | Dudlu Hračky Pro Nejmenší“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Plyš Baby Jednorožec Chrastící 17Cm 2 Barvy Plyšové Hračky | Dudlu Hračky Pro Nejmenší  249.76  245.30