by Fmeaddons

Sleva!

Plyš Baby Chrastítko Jednorožec 14Cm Pro Miminko 2 Barvy Plyšové Hračky | Dudlu Hračky Pro Nejmenší

 167.25  133.80

Roztomilý plyšový koník jednorožec se zabudovaným chrastítkem, chrastící kroužek s hlavou zvířátka, ve dvou barevných …

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I6683 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Roztomilý plyšový koník jednorožec se zabudovaným chrastítkem, chrastící kroužek s hlavou zvířátka, ve dvou barevných variantách, pro nejmenší děti.Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty.Hračky pro nejmenší děti mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky – stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.Rozměry dětské hračky (š v h): 10 x 14 x 3cmBarevné varianty: růžová, modráCena je uvedena za 1 kus hračkyHračka je vhodná pro děti od narozeníPokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Detailní popis produktuRoztomilý plyšový koník jednorožec se zabudovaným chrastítkem, chrastící kroužek s hlavou zvířátka, ve dvou barevných variantách, pro nejmenší děti.Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty.Hračky pro nejmenší děti mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky – stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.Rozměry dětské hračky (š v h): 10 x 14 x 3cmBarevné varianty: růžová, modráCena je uvedena za 1 kus hračkyHračka je vhodná pro děti od narozeníPokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Plyš Baby Chrastítko Jednorožec 14Cm Pro Miminko 2 Barvy Plyšové Hračky | Dudlu Hračky Pro Nejmenší“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Plyš Baby Chrastítko Jednorožec 14Cm Pro Miminko 2 Barvy Plyšové Hračky | Dudlu Hračky Pro Nejmenší  167.25  133.80