by Fmeaddons

Sleva!

Nafukovací Vodní Park Turbo Splash 3,65X3,2X2,6M | Dudlu Vodní Hry A Zábava

 2653.70  1583.30

Nafukovací vodní park Turbo Splash je fantastické místo pro klouzání, lezení a zkoumání. Ve vodním parku objevíte sbírku zábavných prvků. Vylezte nahoru po horolezecké stěně, se 3 úchyty a 5 stupínky, do věže chráněn…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I4188 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Nafukovací vodní park Turbo Splash je fantastické místo pro klouzání, lezení a zkoumání. Ve vodním parku objevíte sbírku zábavných prvků. Vylezte nahoru po horolezecké stěně, se 3 úchyty a 5 stupínky, do věže chráněné bezpečnostními stěnami, které zabrání pádům. Sjeďte po pevné a stabilní skluzavce s vysokými bariérovými stěnami a užijte si dokonalý skluz. Součástí sady je kbelík, který se náhodně vylévá a udržuje tak skluzavku mokrou. Skluzavka vede do velkého mělkého bazénku. Spoustu zábavy si děti užijí s vodním dělem, kterým mohou postříkat své kamarády. Na boty využijte síťovaný úložný prostor. Park je konstruován tak, aby splňoval všechny bezpečnostní normy ASTM. Vyrobeno z barevného polyesterového materiálu potaženého PVC, který je odolný, ale dětem poskytuje příjemný pocit na dotek. Součástí sady je vysoce výkonné vzduchové čerpadlo 220-240 V s bezpečnostní zástrčkou GFCI, které nafoukne vodní park za méně než dvě minuty. Určeno pouze pro venkovní použití. Rozměr nafouknutého vodního parku: 365 x 320 x 270 cm. Maximální nosnost: 270 kg. Maximální nosnost věže: 68 kg. Maximální počet děti v parku: 5 (max počet dětí na skluzavce a horolezecké stěně: 1). Obsahuje: 1 bazén se skluzavkou, 1 hadice stříkající vodu, 1 kotevní vak, 1 velká opravná sada, 1 úložný vak, 2 kotvící kolíky pro vzduchové čerpadlo, 8 kotvících kolíků pro upevnění parku, 1 vzduchové čerpadlo. Doporučený věk: 5-10 let (s maximální výškou 152 cm). Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby.
Detailní popis produktuNafukovací vodní park Turbo Splash je fantastické místo pro klouzání, lezení a zkoumání. Ve vodním parku objevíte sbírku zábavných prvků. Vylezte nahoru po horolezecké stěně, se 3 úchyty a 5 stupínky, do věže chráněné bezpečnostními stěnami, které zabrání pádům. Sjeďte po pevné a stabilní skluzavce s vysokými bariérovými stěnami a užijte si dokonalý skluz. Součástí sady je kbelík, který se náhodně vylévá a udržuje tak skluzavku mokrou. Skluzavka vede do velkého mělkého bazénku. Spoustu zábavy si děti užijí s vodním dělem, kterým mohou postříkat své kamarády. Na boty využijte síťovaný úložný prostor. Park je konstruován tak, aby splňoval všechny bezpečnostní normy ASTM. Vyrobeno z barevného polyesterového materiálu potaženého PVC, který je odolný, ale dětem poskytuje příjemný pocit na dotek. Součástí sady je vysoce výkonné vzduchové čerpadlo 220-240 V s bezpečnostní zástrčkou GFCI, které nafoukne vodní park za méně než dvě minuty.Určeno pouze pro venkovní použití. Rozměr nafouknutého vodního parku: 365 x 320 x 270 cm. Maximální nosnost: 270 kg. Maximální nosnost věže: 68 kg. Maximální počet děti v parku: 5 (max počet dětí na skluzavce a horolezecké stěně: 1). Obsahuje: 1 bazén se skluzavkou, 1 hadice stříkající vodu, 1 kotevní vak, 1 velká opravná sada, 1 úložný vak, 2 kotvící kolíky pro vzduchové čerpadlo, 8 kotvících kolíků pro upevnění parku, 1 vzduchové čerpadlo. Doporučený věk: 5-10 let (s maximální výškou 152 cm). Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nafukovací Vodní Park Turbo Splash 3,65X3,2X2,6M | Dudlu Vodní Hry A Zábava“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Nafukovací Vodní Park Turbo Splash 3,65X3,2X2,6M | Dudlu Vodní Hry A Zábava  2653.70  1583.30