by Fmeaddons

Sleva!

Nafukovací Stojící Tučňák | Dudlu Vodní Hry A Zábava

 167.25  133.80

Nafukovací tučňák je zábava pro děti jak dělaná. Vodní hračka má navíc jednu vychytávku. V dolní části má tučňák pískové závaží, které způsobuje, že se po jakémkoliv pohybu tučňák v…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I3999 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Nafukovací tučňák je zábava pro děti jak dělaná. Vodní hračka má navíc jednu vychytávku. V dolní části má tučňák pískové závaží, které způsobuje, že se po jakémkoliv pohybu tučňák vrací do vzpřímené pozice. Je to vtipná vodní hračka, kterou ve vodě určitě nepřehlédnete. S nafukovacím tučňákem si děti vyhrají i mimo vodu a mohou ho použít jako tzv. boxovací pytel.Obsah balení:1x nafukovací tučňákTechnická specifikace:Rozměry: 65 x 45 x 30 cm Materiál: PVC Barva: modrá V dolní části písková zátěž – tučňák se vrací do stoje Vodní hračka Vhodné pro děti od 3 let Používat v mělké vodě pod dohledem dospělé osoby Nafouknutí ústy nebo pomocí ruční pumpičkyIlustrační video:
Detailní popis produktuNafukovací stojící tučňák potěší vás, nebo někoho z vašich blízkých. Nákupem na Dudlu.cz děláte hned dvojitou radost! Nejen, že u nás vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku.
Nafukovací tučňák je zábava pro děti jak dělaná. Vodní hračka má navíc jednu vychytávku. V dolní části má tučňák pískové závaží, které způsobuje, že se po jakémkoliv pohybu tučňák vrací do vzpřímené pozice. Je to vtipná vodní hračka, kterou ve vodě určitě nepřehlédnete. S nafukovacím tučňákem si děti vyhrají i mimo vodu a mohou ho použít jako tzv. boxovací pytel.
Obsah balení:
1x nafukovací tučňák
Technická specifikace:
Rozměry: 65 x 45 x 30 cm
Materiál: PVC
Barva: modrá
V dolní části písková zátěž – tučňák se vrací do stoje
Vodní hračka
Vhodné pro děti od 3 let
Používat v mělké vodě pod dohledem dospělé osoby
Nafouknutí ústy nebo pomocí ruční pumpičky
Ilustrační video:

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nafukovací Stojící Tučňák | Dudlu Vodní Hry A Zábava“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Nafukovací Stojící Tučňák | Dudlu Vodní Hry A Zábava  167.25  133.80