by Fmeaddons

Sleva!

Mojo Animal Planet Kůň Peršeron | Animal Planet Figurky

 359.03  312.20

Rozměry: 12×4,2×11 cmVěk: 3+Materiál: plast Detailní popis produktuMojo Animal Planet Kůň Peršeron potěší vás, nebo někoho z vašich blízkých. Nákupem na Dudlu.cz děláte hned d…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I6903 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Rozměry: 12×4,2×11 cmVěk: 3+Materiál: plast
Detailní popis produktuMojo Animal Planet Kůň Peršeron potěší vás, nebo někoho z vašich blízkých. Nákupem na Dudlu.cz děláte hned dvojitou radost! Nejen, že u nás vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku.
Předci moderních Peršeronů sloužili jako váleční koně, kteří vezli rytíře do boje. Poté co zemědělství začalo mít větší prioritu před bitvami, začali tyto koně šlechtit pro větší velikost, váhu a sílu.
Společnost Mojo se od r. 2009 zabývá designem a výrobou vysoce kvalitních modelů pro hru i sběratelství. Posláním firmy je vytvořit modely s nejlepší kvalitou na trhu. Od r. 2012 firma zahájila spolupráci s televizním kanálem Discovery Animal Planet. Kombinace vysoce profilované a mezinárodně uznávané značky spolu se špičkovými modely zvířat se ukázala jako nesmírně úspěšná. Nyní je sortiment značky Animal Planet k dispozici ve více než 30 zemích. Slovo Mojo doslova znamená „vnitřní magie". Cílem firmy je probudit tuto vnitřní magii ve všech, odhalit dítě, které sídlí uvnitř nás všech. Konečným cílem firmy je vytváření modelů, které inspirují představivost, podporují pozitivní roli a vychovávají a zároveň zvyšují povědomí o tomto krásném světě, ve kterém žijeme. Značka Animal Planet se každoročně snaží vylepšovat, rozšiřovat a rozvíjet svůj sortiment postav. Modely jsou navrženy tak, aby potěšily děti i sběratele tím, že budou procházet linií mezi realismem a estetikou. Bezpečnost dětí je pro značku Animal Toys nesmírně důležitá. Každá postavička zvířete je před uvedením na trh přísně testována a musí splňovat všechny současné celosvětové bezpečnostní standardy, pro Evropu splňují tyto výrobky normu EN71.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mojo Animal Planet Kůň Peršeron | Animal Planet Figurky“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Mojo Animal Planet Kůň Peršeron | Animal Planet Figurky  359.03  312.20