by Fmeaddons

Sleva!

Marioinex Mini Wafle – Podložka 4 Ks | Marioinex Stavebnice

 303.28  245.30

Mini wafle jsou vyrobeny z inovativního, měkkého, pryžového materiálu. Dílky lze ohýbat a jejich velikost je tak akorát do rukou. Jednotlivá balení jsou mezi sebou kompatibilní. Wafle pomáhají dětem rozvíjet prostorovou předst…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I4200 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Mini wafle jsou vyrobeny z inovativního, měkkého, pryžového materiálu. Dílky lze ohýbat a jejich velikost je tak akorát do rukou. Jednotlivá balení jsou mezi sebou kompatibilní. Wafle pomáhají dětem rozvíjet prostorovou představivost již více než 20 let. Originální tvar waflí poskytuje mnoho možností k tvoření. Díky specifickému tvaru dílku může vaše dítě vytvářet různé budovy a zároveň trénovat svou fantazii, manuální zručnost a kreativitu. Kromě budov je možné skládat i různé postavy, dopravní prostředky, zvířata a nejen to. Obsah balení: 4 barevné dílky. Velikost balení: 10 cm x 12 cm x 2 cm. Vhodné pro děti od 2 let.
Detailní popis produktuMini wafle jsou vyrobeny z inovativního, měkkého, pryžového materiálu. Dílky lze ohýbat a jejich velikost je tak akorát do rukou. Jednotlivá balení jsou mezi sebou kompatibilní. Wafle pomáhají dětem rozvíjet prostorovou představivost již více než 20 let. Originální tvar waflí poskytuje mnoho možností k tvoření. Díky specifickému tvaru dílku může vaše dítě vytvářet různé budovy a zároveň trénovat svou fantazii, manuální zručnost a kreativitu. Kromě budov je možné skládat i různé postavy, dopravní prostředky, zvířata a nejen to. Obsah balení: 4 barevné dílky. Velikost balení: 10 cm x 12 cm x 2 cm. Vhodné pro děti od 2 let.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Marioinex Mini Wafle – Podložka 4 Ks | Marioinex Stavebnice“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Marioinex Mini Wafle – Podložka 4 Ks | Marioinex Stavebnice  303.28  245.30