by Fmeaddons

Sleva!

Malování Podle Čísel – Portrét Harry Potter – Rozměr: 40X50 Cm, Rámování: | Zuty Škola A Kreativa

 923.22  535.20

Co je malování podle čísel? Malování podle čísel je výtvarná technika tvorby obrazů akrylovými barvami na plátno. Malířské plátno je opatřeno vzorem s očíslovanými ploškami, které malíř postupn…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I5153 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Co je malování podle čísel? Malování podle čísel je výtvarná technika tvorby obrazů akrylovými barvami na plátno. Malířské plátno je opatřeno vzorem s očíslovanými ploškami, které malíř postupně vybarvuje stejně očíslovanými barvami. Jsou to vlastně takové omalovánky pro dospělé, kdy výsledkem je opravdový obraz.I naprostý začátečník bez zkušeností s malováním či kreslením může tedy namalovat krásný obraz, který pak může dokonce vystavit, či ho pověsit na stěnu u sebe doma. Stačí se jen držet jednoduchého návodu.Můžete zažít opravdovou radost z tvůrčí činnosti a přivést tak původně bílé plátno s nějakými čarami a čísílky k životu. Obraz bude natolik realistický, že až jej pověsíte na stěnu, nikdo nebude věřit, že jste jej opravdu namalovali vlastní rukou. Může jít o přírodní motivy, reprodukci nějakého slavného obrazu, moderní umění apod. S malováním podle čísel můžete malovat jako staří holandští mistři.Všechno, co potřebujete k dokončení obrazu, najdete vždy v objednané sadě pro malování podle čísel: několik štětců s různě velkými hlavami, sadu barev, které odpovídají číslování na plátně a předlohu budoucího díla, abyste věděli jak bude obraz na konci vypadat. Doporučujeme malovat na plátno napnuté v rámu. Máte-li malířský stojan, určitě oceníte jeho přednosti při malování. Při malování podle číseluvolníte stres a napětíprocvičujete pravou hemisféru mozkutrénujete jemnou motorikurozvíjíte kreativní myšleníučíte se trpělivosti a soustředěníbrzdíte nástup a projevy degenerativních onemocnění mozkuStačí tedy jediné – vybrat si některý z našich motivů, zvolit si správnou velikost a složitost obrazu a začít malovat podle čísel.Bavte se!
Detailní popis produktuCo je malování podle čísel?
 
Malování podle čísel je výtvarná technika tvorby obrazů akrylovými barvami na plátno. Malířské plátno je opatřeno vzorem s očíslovanými ploškami, které malíř postupně vybarvuje stejně očíslovanými barvami. Jsou to vlastně takové omalovánky pro dospělé, kdy výsledkem je opravdový obraz.
I naprostý začátečník bez zkušeností s malováním či kreslením může tedy namalovat krásný obraz, který pak může dokonce vystavit, či ho pověsit na stěnu u sebe doma. Stačí se jen držet jednoduchého návodu.
Můžete zažít opravdovou radost z tvůrčí činnosti a přivést tak původně bílé plátno s nějakými čarami a čísílky k životu. Obraz bude natolik realistický, že až jej pověsíte na stěnu, nikdo nebude věřit, že jste jej opravdu namalovali vlastní rukou. Může jít o přírodní motivy, reprodukci nějakého slavného obrazu, moderní umění apod. S malováním podle čísel můžete malovat jako staří holandští mistři.
Všechno, co potřebujete k dokončení obrazu, najdete vždy v objednané sadě pro malování podle čísel: několik štětců s různě velkými hlavami, sadu barev, které odpovídají číslování na plátně a předlohu budoucího díla, abyste věděli jak bude obraz na konci vypadat. Doporučujeme malovat na plátno napnuté v rámu. Máte-li malířský stojan, určitě oceníte jeho přednosti při malování.
 
Při malování podle čísel
uvolníte stres a napětí
procvičujete pravou hemisféru mozku
trénujete jemnou motoriku
rozvíjíte kreativní myšlení
učíte se trpělivosti a soustředění
brzdíte nástup a projevy degenerativních onemocnění mozku
Stačí tedy jediné – vybrat si některý z našich motivů, zvolit si správnou velikost a složitost obrazu a začít malovat podle čísel.
Bavte se!
 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Malování Podle Čísel – Portrét Harry Potter – Rozměr: 40X50 Cm, Rámování: | Zuty Škola A Kreativa“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Malování Podle Čísel – Portrét Harry Potter – Rozměr: 40X50 Cm, Rámování: | Zuty Škola A Kreativa  923.22  535.20