by Fmeaddons

Sleva!

Malování Podle Čísel – Dívka S Modrými Vlasy A Motýly – Rozměr: 40X50 Cm, Rámování: | Zuty Škola A Kreativa

 669.00  468.30

Co je malování podle čísel? Malování podle čísel je výtvarná technika tvorby obrazů akrylovými barvami na plátno. Malířské plátno je opatřeno vzorem s…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I5048 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Co je malování podle čísel? Malování podle čísel je výtvarná technika tvorby obrazů akrylovými barvami na plátno. Malířské plátno je opatřeno vzorem s očíslovanými ploškami, které malíř postupně vybarvuje stejně očíslovanými barvami. Jsou to vlastně takové omalovánky pro dospělé, kdy výsledkem je opravdový obraz.I naprostý začátečník bez zkušeností s malováním či kreslením může tedy namalovat krásný obraz, který pak může dokonce vystavit, či ho pověsit na stěnu u sebe doma. Stačí se jen držet jednoduchého návodu.Můžete zažít opravdovou radost z tvůrčí činnosti a přivést tak původně bílé plátno s nějakými čarami a čísílky k životu. Obraz bude natolik realistický, že až jej pověsíte na stěnu, nikdo nebude věřit, že jste jej opravdu namalovali vlastní rukou. Může jít o přírodní motivy, reprodukci nějakého slavného obrazu, moderní umění apod. S malováním podle čísel můžete malovat jako staří holandští mistři.Všechno, co potřebujete k dokončení obrazu, najdete vždy v objednané sadě pro malování podle čísel: několik štětců s různě velkými hlavami, sadu barev, které odpovídají číslování na plátně a předlohu budoucího díla, abyste věděli jak bude obraz na konci vypadat. Doporučujeme malovat na plátno napnuté v rámu. Máte-li malířský stojan, určitě oceníte jeho přednosti při malování. Při malování podle číseluvolníte stres a napětíprocvičujete pravou hemisféru mozkutrénujete jemnou motorikurozvíjíte kreativní myšleníučíte se trpělivosti a soustředěníbrzdíte nástup a projevy degenerativních onemocnění mozkuStačí tedy jediné – vybrat si některý z našich motivů, zvolit si správnou velikost a složitost obrazu a začít malovat podle čísel.Bavte se! 
Detailní popis produktuNa Dudlu.cz jste nalezli Malování podle čísel – DÍVKA S MODRÝMI VLASY A MOTÝLY – Rozměr: 40×50 cm, Rámování: za skvělou cenu. A teď pár zajímavostí, které by vám němeli uniknout. Z každé objednávky darujeme 20 % ze zisku na nadaci Radost dětem. Garantujeme dopravu zdarma při nákupu zboží nad 2 000 Kč a ke každé objednávce nad 1 000 Kč dáváme malý dárek zdarma. Chcete o nás vědět víc? A teď už něco k samotnému produktu – Malování podle čísel – DÍVKA S MODRÝMI VLASY A MOTÝLY – Rozměr: 40×50 cm, Rámování: Co je malování podle čísel?
 
Malování podle čísel je výtvarná technika tvorby obrazů akrylovými barvami na plátno. Malířské plátno je opatřeno vzorem s očíslovanými ploškami, které malíř postupně vybarvuje stejně očíslovanými barvami. Jsou to vlastně takové omalovánky pro dospělé, kdy výsledkem je opravdový obraz.
I naprostý začátečník bez zkušeností s malováním či kreslením může tedy namalovat krásný obraz, který pak může dokonce vystavit, či ho pověsit na stěnu u sebe doma. Stačí se jen držet jednoduchého návodu.
Můžete zažít opravdovou radost z tvůrčí činnosti a přivést tak původně bílé plátno s nějakými čarami a čísílky k životu. Obraz bude natolik realistický, že až jej pověsíte na stěnu, nikdo nebude věřit, že jste jej opravdu namalovali vlastní rukou. Může jít o přírodní motivy, reprodukci nějakého slavného obrazu, moderní umění apod. S malováním podle čísel můžete malovat jako staří holandští mistři.
Všechno, co potřebujete k dokončení obrazu, najdete vždy v objednané sadě pro malování podle čísel: několik štětců s různě velkými hlavami, sadu barev, které odpovídají číslování na plátně a předlohu budoucího díla, abyste věděli jak bude obraz na konci vypadat. Doporučujeme malovat na plátno napnuté v rámu. Máte-li malířský stojan, určitě oceníte jeho přednosti při malování.
 
Při malování podle čísel
uvolníte stres a napětí
procvičujete pravou hemisféru mozku
trénujete jemnou motoriku
rozvíjíte kreativní myšlení
učíte se trpělivosti a soustředění
brzdíte nástup a projevy degenerativních onemocnění mozku
Stačí tedy jediné – vybrat si některý z našich motivů, zvolit si správnou velikost a složitost obrazu a začít malovat podle čísel.
Bavte se!
 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Malování Podle Čísel – Dívka S Modrými Vlasy A Motýly – Rozměr: 40X50 Cm, Rámování: | Zuty Škola A Kreativa“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Malování Podle Čísel – Dívka S Modrými Vlasy A Motýly – Rozměr: 40X50 Cm, Rámování: | Zuty Škola A Kreativa  669.00  468.30