by Fmeaddons

Sleva!

Letadlo Smartwings S Hlášením Kapitána A Letušky 20 Cm | Dudlu Další Hračky A Zábava

 454.92  289.90

LETADLO SMARTWINGS Letadlo s hlášením kapitána a letušky, na setrvačník. Dětské letadlo smartwings s hlášením kapitána a letušky. Letadél…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I7049 Kategorie: Štítky: ,

Popis

LETADLO SMARTWINGS Letadlo s hlášením kapitána a letušky, na setrvačník. Dětské letadlo smartwings s hlášením kapitána a letušky. Letadélko je vybaveno světelnými efekty a známým hlášením. Hlášení je stejné jako v opravdovém letadle! 1. Start (letuška – ženský hlas): Vítejte na palubě letadla Smartwings. Bezpečně uložte svá zavazadla a připoutejte se prosím. Mobilní telefony musí zůstat vypnuty po celou dobu letu. Za okamžik budeme startovat. Přejeme vám příjemný let. 2. Let (pilot – mužský hlas): Hovoří k vám kapitán. Nacházíme se ve výšce deseti kilometrů a právě přelétáme nad Alpami. Počasí je jasné a klidné. Užijte si krásný výhled. 3. Přistání (letuška – ženský hlas): Dámy a pánové, zůstaňte prosím sedět na svých místech, dokud letadlo nezastaví. Naše posádka se s vámi loučí. Děkujeme, že jste si pro svůj let vybrali společnost Smartwings a přejeme vám hezký den. Napájení: 3 x AG13 (baterie jsou součástí balení). Rozměr hračky je 18,8 x 18,8 x 12 cm. Materiál hračky je plast.
Detailní popis produktuLETADLO SMARTWINGS Letadlo s hlášením kapitána a letušky, na setrvačník. Dětské letadlo smartwings s hlášením kapitána a letušky. Letadélko je vybaveno světelnými efekty a známým hlášením. Hlášení je stejné jako v opravdovém letadle! 1. Start (letuška – ženský hlas): Vítejte na palubě letadla Smartwings. Bezpečně uložte svá zavazadla a připoutejte se prosím. Mobilní telefony musí zůstat vypnuty po celou dobu letu. Za okamžik budeme startovat. Přejeme vám příjemný let. 2. Let (pilot – mužský hlas): Hovoří k vám kapitán. Nacházíme se ve výšce deseti kilometrů a právě přelétáme nad Alpami. Počasí je jasné a klidné. Užijte si krásný výhled. 3. Přistání (letuška – ženský hlas): Dámy a pánové, zůstaňte prosím sedět na svých místech, dokud letadlo nezastaví. Naše posádka se s vámi loučí. Děkujeme, že jste si pro svůj let vybrali společnost Smartwings a přejeme vám hezký den. Napájení: 3 x AG13 (baterie jsou součástí balení). Rozměr hračky je 18,8 x 18,8 x 12 cm. Materiál hračky je plast.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Letadlo Smartwings S Hlášením Kapitána A Letušky 20 Cm | Dudlu Další Hračky A Zábava“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Letadlo Smartwings S Hlášením Kapitána A Letušky 20 Cm | Dudlu Další Hračky A Zábava  454.92  289.90