by Fmeaddons

Sleva!

Le Toy Van Jídelní Sada | Le Toy Van Spotřebiče, Potraviny

 702.45  490.60

Rozměry bílého talíře: 12x12x1,2 cmRozměry balení: 23,5×15,5×6,5 cmVěk: 2+Materiál: vysoce kvalitní FSC dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojůRučně domalováváno ekologickými barvamiObsahuje 7 dílů Detailní popis produktuLe Toy Van Jídelní sada p…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I4560 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Rozměry bílého talíře: 12x12x1,2 cmRozměry balení: 23,5×15,5×6,5 cmVěk: 2+Materiál: vysoce kvalitní FSC dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojůRučně domalováváno ekologickými barvamiObsahuje 7 dílů
Detailní popis produktuLe Toy Van Jídelní sada potěší vás, nebo někoho z vašich blízkých. Nákupem na Dudlu.cz děláte hned dvojitou radost! Nejen, že u nás vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku.
Večeře se podává! Se stylovou jídelní sadou zažijí děti plno zábavy. Sada je malovaná v modrých a bílých tónech a zdobená pěknými botanickými ilustracemi. Obsahuje kompletní prostírání včetně hrnku, tácku, šálku, 2 talířů, nože, vidličky a lžičky a navíc látkový ubrousek s dřevěným držákem. Naučte děti etiketu u stolu a pomozte zdokonalit jemné motorické dovednosti, obratnost a koordinaci během pohlcující hry.
Hlavní vlastnosti:
Eticky vyrobeno z udržitelného dřeva FSC
Přísně testováno, aby splňovalo nejvyšší bezpečnostní standardy
Dekorováno pomocí netoxických barev na vodní bázi
Inspiruje kreativníimaginativní hru
Úžasná hračka na hraní rolí, která pomáhá s učením a rozvojem
Genderově neutrální hračka
Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Le Toy Van Jídelní Sada | Le Toy Van Spotřebiče, Potraviny“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Le Toy Van Jídelní Sada | Le Toy Van Spotřebiče, Potraviny  702.45  490.60