by Fmeaddons

Sleva!

Kinsmart Auto Model 1:36 Toyota Gr Supra 13Cm Kov Pb 4 Barvy | Kinsmart Auta, Lodě, Roboti

 410.32  312.20

KINSMART KT5421 – TOYOTA GR SUPRA: Krásný věrný kovový model (detailní kopie) – dětské kovové sportovní autko z kovu ve čtyřech barevných kombinacích. Autíčko má otevírací dveře (dvířka jdou otevírat), s plastovým spodkem. Vůz vyroben tlakovým litím z kovov…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I7387 Kategorie: Štítky: ,

Popis

KINSMART KT5421 – TOYOTA GR SUPRA: Krásný věrný kovový model (detailní kopie) – dětské kovové sportovní autko z kovu ve čtyřech barevných kombinacích. Autíčko má otevírací dveře (dvířka jdou otevírat), s plastovým spodkem. Vůz vyroben tlakovým litím z kovové slitiny v kombinaci s plastovými díly. Automobil s pohonem na zpětné natažení (pull back). Jste vášnivý sběratel kovových modelů aut? Nebo jen chcete udělat radost svému dítěti? Tento kvalitní, kovový model, jej jistě okouzlí na první pohled.Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?Délka autíčka: 12,5cmMateriál: kov + plastové částiMěřítko: 1:36Barevné varianty: červená, žlutá, bílá, černáCena je uvedena za 1 kus hračkyHračka je vhodná pro děti od 3 letPokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Detailní popis produktuKINSMART KT5421 – TOYOTA GR SUPRA: Krásný věrný kovový model (detailní kopie) – dětské kovové sportovní autko z kovu ve čtyřech barevných kombinacích. Autíčko má otevírací dveře (dvířka jdou otevírat), s plastovým spodkem. Vůz vyroben tlakovým litím z kovové slitiny v kombinaci s plastovými díly. Automobil s pohonem na zpětné natažení (pull back). Jste vášnivý sběratel kovových modelů aut? Nebo jen chcete udělat radost svému dítěti? Tento kvalitní, kovový model, jej jistě okouzlí na první pohled.Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?Délka autíčka: 12,5cmMateriál: kov + plastové částiMěřítko: 1:36Barevné varianty: červená, žlutá, bílá, černáCena je uvedena za 1 kus hračkyHračka je vhodná pro děti od 3 letPokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kinsmart Auto Model 1:36 Toyota Gr Supra 13Cm Kov Pb 4 Barvy | Kinsmart Auta, Lodě, Roboti“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Kinsmart Auto Model 1:36 Toyota Gr Supra 13Cm Kov Pb 4 Barvy | Kinsmart Auta, Lodě, Roboti  410.32  312.20