by Fmeaddons

Sleva!

Jeřáb / Bagr Pásový Stavební Stroj Žlutý 27Cm Volný Chod 1:55 2 Druhy Plast | Dudlu Auta, Lodě, Roboti

 501.75  223.00

Krásný plastový model pásového stavebního stroje ve žluté barvě, na volný chod, ve dvou variantách proveden…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I7175 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Krásný plastový model pásového stavebního stroje ve žluté barvě, na volný chod, ve dvou variantách provedení. Otočná kabina, funkční rameno, funkční radlice, funkční naviják – mechanické ovládání pomocí kolíčků na boku kabiny, gumový pás. Baleno volně.Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Modely aut zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by krásný model auta nefascinoval?Rozměry balení (š v h): 41 x 31 x 9,5cmRozměry dětské hračky (š v h): 8 x 26,5 x 8cmMateriál: plast, gumaMěřítko: 1:55Varianty provedení: jeřáb, bagrCena je uvedena za 1 kus hračkyHračka je vhodná pro děti od 3 letPokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Detailní popis produktuNa Dudlu.cz jste vypátrali Jeřáb / bagr pásový stavební stroj žlutý 27cm volný chod 1:55 2 druhy plast za skvělou cenu. A teď pár zajímavostí, které by vám němeli uniknout. Z každé objednávky darujeme 20 % ze zisku na nadaci Radost dětem. Garantujeme dopravu zdarma při nákupu zboží nad 2 000 Kč a ke každé objednávce nad 1 000 Kč dáváme malý dárek zdarma. Chcete o nás vědět víc? A teď už něco k samotnému produktu – Jeřáb / bagr pásový stavební stroj žlutý 27cm volný chod 1:55 2 druhy plast Krásný plastový model pásového stavebního stroje ve žluté barvě, na volný chod, ve dvou variantách provedení. Otočná kabina, funkční rameno, funkční radlice, funkční naviják – mechanické ovládání pomocí kolíčků na boku kabiny, gumový pás. Baleno volně.Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Modely aut zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by krásný model auta nefascinoval?Rozměry balení (š v h): 41 x 31 x 9,5cmRozměry dětské hračky (š v h): 8 x 26,5 x 8cmMateriál: plast, gumaMěřítko: 1:55Varianty provedení: jeřáb, bagrCena je uvedena za 1 kus hračkyHračka je vhodná pro děti od 3 letPokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Jeřáb / Bagr Pásový Stavební Stroj Žlutý 27Cm Volný Chod 1:55 2 Druhy Plast | Dudlu Auta, Lodě, Roboti“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Jeřáb / Bagr Pásový Stavební Stroj Žlutý 27Cm Volný Chod 1:55 2 Druhy Plast | Dudlu Auta, Lodě, Roboti  501.75  223.00