by Fmeaddons

Sleva!

Hot Wheels Zvedni Výkon Fcf18 Tv | Dudlu Auta, Lodě, Roboti

 1806.30  1025.80

Zvedni výkon s pěti angličáky Hot Wheels®! Zažij extrémní akci na stoupající dráze se šikmými zatáčkami, divokou smyčkou a motorizovaným posilováním! To vše dělá z t…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I7174 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Zvedni výkon s pěti angličáky Hot Wheels®! Zažij extrémní akci na stoupající dráze se šikmými zatáčkami, divokou smyčkou a motorizovaným posilováním! To vše dělá z téhle sady Hot Wheels® Zvedni výkon klasický špičkový zážitek s Hot Wheels®! Děti mohou vystřelovat svá auta nahoru i dolů kolem téhle motorizované dráhy se smyčkou pro super cool kaskadérské kousky na vysoké rampě! Nebo mohou postavit na dráhu několik aut a užít si hodiny epické závodní Hot Wheels® zábavy. Obsahuje motorizovaný zrychlovač pro ještě větší rychlost kaskadérských kousků a bláznivých nárazů a PĚT angličáků Hot Wheels®! Skvělý dárek pro děti od 5 až do 10 let.
Detailní popis produktuNa Dudlu.cz jste vypátrali Hot Wheels Zvedni výkon FCF18 za skvělou cenu. A teď pár zajímavostí, které by vám němeli uniknout. Z každé objednávky darujeme 20 % ze zisku na nadaci Radost dětem. Garantujeme dopravu zdarma při nákupu zboží nad 2 000 Kč a ke každé objednávce nad 1 000 Kč dáváme malý dárek zdarma. Chcete o nás vědět víc? A teď už něco k samotnému produktu – Hot Wheels Zvedni výkon FCF18 Zvedni výkon s pěti angličáky Hot Wheels®! Zažij extrémní akci na stoupající dráze se šikmými zatáčkami, divokou smyčkou a motorizovaným posilováním! To vše dělá z téhle sady Hot Wheels® Zvedni výkon klasický špičkový zážitek s Hot Wheels®! Děti mohou vystřelovat svá auta nahoru i dolů kolem téhle motorizované dráhy se smyčkou pro super cool kaskadérské kousky na vysoké rampě! Nebo mohou postavit na dráhu několik aut a užít si hodiny epické závodní Hot Wheels® zábavy. Obsahuje motorizovaný zrychlovač pro ještě větší rychlost kaskadérských kousků a bláznivých nárazů a PĚT angličáků Hot Wheels®! Skvělý dárek pro děti od 5 až do 10 let.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Hot Wheels Zvedni Výkon Fcf18 Tv | Dudlu Auta, Lodě, Roboti“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Hot Wheels Zvedni Výkon Fcf18 Tv | Dudlu Auta, Lodě, Roboti  1806.30  1025.80