by Fmeaddons

Sleva!

Hasbro Mlp My Little Pony The Movie Mořský Koník Set S Doplňky Různé Druhy | Hasbro Figurky

 401.40  289.90

Filmem inspirovaná řada figurek MLP vám představí poníky, jak jste je ještě neviděli. Každá figurka mořského poníka má svou jedinečnou roli a velké spektrum módních stylingovýc…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I6899 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Filmem inspirovaná řada figurek MLP vám představí poníky, jak jste je ještě neviděli. Každá figurka mořského poníka má svou jedinečnou roli a velké spektrum módních stylingových doplňků. Poníci mají zářící křídla a velké lesklé oči. Není určeno pro použití ve vodě.My Little Pony – to jsou hraví poníci z kanadsko-amerického seriálu. Jsou velmi citliví, hodní, zvídaví a vždy připraveni ke hře! Podobu jim vdechla jejich autorka Lauren Faust a postarala se o to, aby vzhled každého z poníků byl jedinečný a vyjadřoval jeho povahu. Rozměry balení (š v h): 20 × 23 × 7cmRozměry dětské hračky (v): 15cmMateriál: plastVarianty provedení: Twilight Sparkle, Princess Skystar, FluttershyObsah balení: koník, hřeben, ozdobaCena je uvedena za 1 balení – sadu hračkyHračka je vhodná pro děti od 3 letPokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Detailní popis produktuNa Dudlu.cz jste vypátrali HASBRO MLP My Little Pony The Movie mořský koník set s doplňky různé druhy za skvělou cenu. A teď pár zajímavostí, které by vám němeli uniknout. Z každé objednávky darujeme 20 % ze zisku na nadaci Radost dětem. Garantujeme dopravu zdarma při nákupu zboží nad 2 000 Kč a ke každé objednávce nad 1 000 Kč dáváme malý dárek zdarma. Chcete o nás vědět víc? A teď už něco k samotnému produktu – HASBRO MLP My Little Pony The Movie mořský koník set s doplňky různé druhy Filmem inspirovaná řada figurek MLP vám představí poníky, jak jste je ještě neviděli. Každá figurka mořského poníka má svou jedinečnou roli a velké spektrum módních stylingových doplňků. Poníci mají zářící křídla a velké lesklé oči. Není určeno pro použití ve vodě.My Little Pony – to jsou hraví poníci z kanadsko-amerického seriálu. Jsou velmi citliví, hodní, zvídaví a vždy připraveni ke hře! Podobu jim vdechla jejich autorka Lauren Faust a postarala se o to, aby vzhled každého z poníků byl jedinečný a vyjadřoval jeho povahu. Rozměry balení (š v h): 20 × 23 × 7cmRozměry dětské hračky (v): 15cmMateriál: plastVarianty provedení: Twilight Sparkle, Princess Skystar, FluttershyObsah balení: koník, hřeben, ozdobaCena je uvedena za 1 balení – sadu hračkyHračka je vhodná pro děti od 3 letPokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Hasbro Mlp My Little Pony The Movie Mořský Koník Set S Doplňky Různé Druhy | Hasbro Figurky“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Hasbro Mlp My Little Pony The Movie Mořský Koník Set S Doplňky Různé Druhy | Hasbro Figurky  401.40  289.90