by Fmeaddons

Sleva!

Hasbro Hra Monopoly Nové Figurky Cz Čeština Společenské Hry | Hasbro Společenské Hry

 1324.62  758.20

Miluješ obchodování, rád smlouváš a uzavíráš dohody? Pak právě Monopoly nové – známá oblíbená stolní hra – je pro tebe ta pravá! Projdi herní plán a na…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I4953 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Miluješ obchodování, rád smlouváš a uzavíráš dohody? Pak právě Monopoly nové – známá oblíbená stolní hra – je pro tebe ta pravá! Projdi herní plán a nakup co nejvíce lukrativních nemovitostí dříve, než ti je vyfoukne některý ze tvých protihráčů. Následně je prodávej za cenu, kterou si ty sám určíš, smlouvej, dohaduj se, vyjednej si ty nejvýhodnější podmínky, postav si hlavu a dosáhni svého. Pokud tak učiníš, přivedeš ostatní k bankrotu a staneš se králem Monopoly! Kdo by o to nestál? Oblíbená hra Monopoly je nyní v novém obalu a s novými figurkami. Kromě klasických figurek, jako jsou klobouk, pes, loď nebo auto, si můžete vybrat také tučňáka, kachničku, tyranosaura nebo kočku.Pravidla hry:Hráči umístí své herní figurky na políčko START a pomocí hodů kostkou se pohybují dokola po hracím plánu. Na políčkách jsou vyobrazeny pozemky, jež mohou hráči kupovat a stavět na nich malé domky či velké hotely. Přitom musí být stále ve střehu a hlídat si, zda jim na jejich zakoupené políčko žádný protihráč nešlápl, protože za to od něj dostává nekompromisní nájem.
Peníze
lze rovněž získat průchodem přes políčko START. Hráč s největším množstvím peněz, jež vlastní všechny nemovitosti ve hře, vyhrává.Rozměry balení (š v h):27 x 27 x 5cmPočet hráčů: 2-6Obsah balení: herní plán, 8 figurek, 28 karet Kupní smlouva, 16 karet Šance a Pokladna, 32 zelených domů, 12 červených hotelů, 2 kostky, balíček peněz a návod ke hřeHračka vhodná pro děti od 8 let.Cena je uvedena za 1 kus.
Detailní popis produktuHASBRO Hra MONOPOLY Nové figurky CZ Čeština *SPOLEČENSKÉ HRY* potěší vás, nebo někoho z vašich blízkých. Nákupem na Dudlu.cz děláte hned dvojitou radost! Nejen, že u nás vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Miluješ obchodování, rád smlouváš a uzavíráš dohody? Pak právě Monopoly nové – známá oblíbená stolní hra – je pro tebe ta pravá! Projdi herní plán a nakup co nejvíce lukrativních nemovitostí dříve, než ti je vyfoukne některý ze tvých protihráčů. Následně je prodávej za cenu, kterou si ty sám určíš, smlouvej, dohaduj se, vyjednej si ty nejvýhodnější podmínky, postav si hlavu a dosáhni svého. Pokud tak učiníš, přivedeš ostatní k bankrotu a staneš se králem Monopoly! Kdo by o to nestál? Oblíbená hra Monopoly je nyní v novém obalu a s novými figurkami. Kromě klasických figurek, jako jsou klobouk, pes, loď nebo auto, si můžete vybrat také tučňáka, kachničku, tyranosaura nebo kočku.Pravidla hry:Hráči umístí své herní figurky na políčko START a pomocí hodů kostkou se pohybují dokola po hracím plánu. Na políčkách jsou vyobrazeny pozemky, jež mohou hráči kupovat a stavět na nich malé domky či velké hotely. Přitom musí být stále ve střehu a hlídat si, zda jim na jejich zakoupené políčko žádný protihráč nešlápl, protože za to od něj dostává nekompromisní nájem. Peníze lze rovněž získat průchodem přes políčko START. Hráč s největším množstvím peněz, jež vlastní všechny nemovitosti ve hře, vyhrává.Rozměry balení (š v h):27 x 27 x 5cmPočet hráčů: 2-6Obsah balení: herní plán, 8 figurek, 28 karet Kupní smlouva, 16 karet Šance a Pokladna, 32 zelených domů, 12 červených hotelů, 2 kostky, balíček peněz a návod ke hřeHračka vhodná pro děti od 8 let.Cena je uvedena za 1 kus.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Hasbro Hra Monopoly Nové Figurky Cz Čeština Společenské Hry | Hasbro Společenské Hry“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Hasbro Hra Monopoly Nové Figurky Cz Čeština Společenské Hry | Hasbro Společenské Hry  1324.62  758.20