by Fmeaddons

Sleva!

Harry Potter A Voldemort Panenka Gnr38 + Dárek Zdarma | Dudlu Figurky

 2615.79  1561.00

Připomeň si nejznámější scénu v boji dobra proti zlu, kdy proti sobě stanuli tváří v tvář Harry Potter™ a Lord Voldemort. V …

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I6867 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Připomeň si nejznámější scénu v boji dobra proti zlu, kdy proti sobě stanuli tváří v tvář Harry Potter™ a Lord Voldemort. V tomto balení na tebe čekají dvě panenky, které vznikly na motivy oblíbených filmů o mladém kouzelníkovi a jeho přátelích. Obě panenky jsou oblečeny do propracovaných oblečků, které jsou věrnou kopií oblečení, které tyto postavy oblékly při legendární bitvě. Součástí jsou i tematické doplňky, mezi kterými najdeš například Pohár tří kouzelníků a kouzelnické hůlky pro oba kouzelníky. Díky luxusnímu balení jsou tyto postavičky skvělým sběratelským kouskem, který udělá radost všem milovníkům těchto knih a filmů.
Detailní popis produktuHledání něčeho lepšího je stejně chimérické jako hledání kamene mudrců. Právě jste našli produkt s názvem: Harry Potter a Voldemort panenka GNR38 za skvělou cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Nákupem jakékoliv hračky a dětského zboží tak vykouzlíte nejeden dětský úsměv. Připomeň si nejznámější scénu v boji dobra proti zlu, kdy proti sobě stanuli tváří v tvář Harry Potter™ a Lord Voldemort. V tomto balení na tebe čekají dvě panenky, které vznikly na motivy oblíbených filmů o mladém kouzelníkovi a jeho přátelích. Obě panenky jsou oblečeny do propracovaných oblečků, které jsou věrnou kopií oblečení, které tyto postavy oblékly při legendární bitvě. Součástí jsou i tematické doplňky, mezi kterými najdeš například Pohár tří kouzelníků a kouzelnické hůlky pro oba kouzelníky. Díky luxusnímu balení jsou tyto postavičky skvělým sběratelským kouskem, který udělá radost všem milovníkům těchto knih a filmů.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Harry Potter A Voldemort Panenka Gnr38 + Dárek Zdarma | Dudlu Figurky“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Harry Potter A Voldemort Panenka Gnr38 + Dárek Zdarma | Dudlu Figurky  2615.79  1561.00