by Fmeaddons

Sleva!

Detoa Divadlo Krtek (Krteček) Magnetické Dřevěné Hračky | Detoa Figurky

 624.40  334.50

Dětské magnetické divadlo Krteček a jeho přátelé pro děti i dospělé. Zahrejte si divadlo s pohádkou o oblíbeném Krtečkovi a jeho kamarádech. Magnetické divadélko potěší a zabaví Va…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I6951 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Dětské magnetické divadlo Krteček a jeho přátelé pro děti i dospělé. Zahrejte si divadlo s pohádkou o oblíbeném Krtečkovi a jeho kamarádech. Magnetické divadélko potěší a zabaví Vaše děti. Figurky se posunují po jevišti jakoby samy – za pomocí magnetických paliček, jenž se vsunou pod divadélko.Obsahuje čtyři postavičky – Krtečka, Myšku, Zajíčka a Ježka, kulisy – léto a zima, které lze libovolně měnit. Postavičky jsou ovládány zespod jeviště pomocí magnetů. Rozměry cca 34 cm x 21 cm x 4 cm. Divadélko je velmi kvalitně zpracované. Český výrobek splňující v současnosti platné přísné normy a vyhlášky.Hračka vhodná pro děti od 3 let.Cena je uvedena za 1 kus hračky.
Detailní popis produktuDětské magnetické divadlo Krteček a jeho přátelé pro děti i dospělé. Zahrejte si divadlo s pohádkou o oblíbeném Krtečkovi a jeho kamarádech. Magnetické divadélko potěší a zabaví Vaše děti. Figurky se posunují po jevišti jakoby samy – za pomocí magnetických paliček, jenž se vsunou pod divadélko.Obsahuje čtyři postavičky – Krtečka, Myšku, Zajíčka a Ježka, kulisy – léto a zima, které lze libovolně měnit. Postavičky jsou ovládány zespod jeviště pomocí magnetů. Rozměry cca 34 cm x 21 cm x 4 cm. Divadélko je velmi kvalitně zpracované. Český výrobek splňující v současnosti platné přísné normy a vyhlášky.Hračka vhodná pro děti od 3 let.Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Detoa Divadlo Krtek (Krteček) Magnetické Dřevěné Hračky | Detoa Figurky“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Detoa Divadlo Krtek (Krteček) Magnetické Dřevěné Hračky | Detoa Figurky  624.40  334.50