by Fmeaddons

Sleva!

Brio Rc Vláček Na Dálkové Ovládání Na Baterie Světlo Zvuk Plast | Brio Auta, Lodě, Roboti

 1739.40  892.00

****Cestovní vláček na dálkové ovládání přepraví všechny cestující včas do cílové stanice. Věk: 3+Elektronický vláček s vagónkem na dálkové ovládání. Cestovní vláček na ovládání přepraví všechny cestující včas do cílové stani…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I7286 Kategorie: Štítky: ,

Popis

****Cestovní
vláček
na dálkové ovládání přepraví všechny cestující včas do cílové stanice. Věk: 3+Elektronický vláček s vagónkem na dálkové ovládání. Cestovní vláček na ovládání přepraví všechny cestující včas do cílové stanice. Na ovládání nalzenou děti také tlačítka na světelné a zvukové efekty.Vláček na dálkové ovládání potěší každého malého kluka.Mašinka s vagónkem má bílou barvu a součástí setu je i figurka cestujícího.Na ovládání k hračce jsou umístěné zvukové a světelné efekty.Vláčkodráhy od výrobce hraček Brio jsou kvalitní a designově povedené dřevěné hračky, které jistě nadchnou vaše děti. Vláčkodráhy mají mnoho doplňků a příslušenství, dají se rozšířovat o koleje, výhybky, mašinky, nádraží, tunely a další různé věci. Tím se stává z vláčkodráhy univerzální hračka, u které je zaručeno, že po čase neskončí opomenutá někde v koutě, ale díky těmto doplňkům a rozšiřítelnosti vláčkodráhy si vaše děti s vláčkodráhou dokáží hrát celé hodiny a dny.Kus šířka v cm29Kus výška v cm14,6Kus hloubka v cm11Baterie: 4× AA nejsou součástí.
Detailní popis produktu****Cestovní vláček na dálkové ovládání přepraví všechny cestující včas do cílové stanice. Věk: 3+Elektronický vláček s vagónkem na dálkové ovládání. Cestovní vláček na ovládání přepraví všechny cestující včas do cílové stanice. Na ovládání nalzenou děti také tlačítka na světelné a zvukové efekty.Vláček na dálkové ovládání potěší každého malého kluka.Mašinka s vagónkem má bílou barvu a součástí setu je i figurka cestujícího.Na ovládání k hračce jsou umístěné zvukové a světelné efekty.Vláčkodráhy od výrobce hraček Brio jsou kvalitní a designově povedené dřevěné hračky, které jistě nadchnou vaše děti. Vláčkodráhy mají mnoho doplňků a příslušenství, dají se rozšířovat o koleje, výhybky, mašinky, nádraží, tunely a další různé věci. Tím se stává z vláčkodráhy univerzální hračka, u které je zaručeno, že po čase neskončí opomenutá někde v koutě, ale díky těmto doplňkům a rozšiřítelnosti vláčkodráhy si vaše děti s vláčkodráhou dokáží hrát celé hodiny a dny.Kus šířka v cm29Kus výška v cm14,6Kus hloubka v cm11Baterie: 4× AA nejsou součástí.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Brio Rc Vláček Na Dálkové Ovládání Na Baterie Světlo Zvuk Plast | Brio Auta, Lodě, Roboti“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Brio Rc Vláček Na Dálkové Ovládání Na Baterie Světlo Zvuk Plast | Brio Auta, Lodě, Roboti  1739.40  892.00