by Fmeaddons

Sleva!

Bigjigs Toys Vajíčka V Krabičce 6 Ks | Bigjigs Toys Spotřebiče, Potraviny

 280.98  245.30

Rozměry: 15,5x9x7 cmVěk: 3+Materiál: dřevo Detailní popis produktuHledání něčeho lepšího je stejně chimérické jako hledání kamene mudrců. Právě jste našli zboží s názvem: Bigjigs Toys Vajíčk…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I4462 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Rozměry: 15,5x9x7 cmVěk: 3+Materiál: dřevo
Detailní popis produktuHledání něčeho lepšího je stejně chimérické jako hledání kamene mudrců. Právě jste našli zboží s názvem: Bigjigs Toys Vajíčka v krabičce 6 ks za přátelskou cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku.
Doplněk k hrnci BigJigs, se kterým se vaše dítě může naučit nejen, jak správně uvařit vejce naměkko nebo natvrdo, ale také může rozvíjet své matematicé znalosti, jelikož jsou tyto vejce dodávána v hnědé a bílé barvě. Vejce jsou odolná a dítě si snimi může i kutálet po vaší podlaze.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bigjigs Toys Vajíčka V Krabičce 6 Ks | Bigjigs Toys Spotřebiče, Potraviny“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Bigjigs Toys Vajíčka V Krabičce 6 Ks | Bigjigs Toys Spotřebiče, Potraviny  280.98  245.30