by Fmeaddons

Sleva!

Bigjigs Toys Tyčový Vysavač | Bigjigs Toys Spotřebiče, Potraviny

 1471.80  758.20

Rozměry: 22x70x18 cmVěk: 3+Materiál: dřevo, magnet, kov Detailní popis produktuBigjigs Toys Tyčový vysavač potěší vás, nebo někoho z vašich blízkých. Nákupem na Dudlu.cz děláte hned dvojitou radost! Nejen, ž…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I4610 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Rozměry: 22x70x18 cmVěk: 3+Materiál: dřevo, magnet, kov
Detailní popis produktuBigjigs Toys Tyčový vysavač potěší vás, nebo někoho z vašich blízkých. Nákupem na Dudlu.cz děláte hned dvojitou radost! Nejen, že u nás vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku.
Zábavný vysavač pro pořádné děti. Vysavač luxuje nečistoty, magnetické dílky se přichytí vespod vysavače. Pomáhá lépe porozumět každodenním úkolům a bezpečnosti zařízení. Podporuje kreativní a nápadité hraní. Skvělé pro interaktivní hry rodičů a dětí.
Vyrobeno z vysoce kvalitních a zodpovědně zpracovávaných materiálů.
Vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám.
Hlavní vlastnosti:
Ideální velikost vysavače pro děti
Magnetické nečistoty se přichytí vespod vysavače
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku a své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost se značkou a její věhlas rostl, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě, podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tam, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bigjigs Toys Tyčový Vysavač | Bigjigs Toys Spotřebiče, Potraviny“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Bigjigs Toys Tyčový Vysavač | Bigjigs Toys Spotřebiče, Potraviny  1471.80  758.20