by Fmeaddons

Sleva!

Bigjigs Toys Moje První Vkládací Puzzle Safari | Bigjigs Toys Společenské Hry

 446.00  312.20

Rozměry: 19,8×19,8×3 cmVěk: 12m+Materiál: dřevoPočet dílků: 4 ks Detailní popis produktuTady je to. Dudlu našel pro vás zboží s názvem: Bigjigs Toys Vkládací puzzle safari za férovou c…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I4937 Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

Rozměry: 19,8×19,8×3 cmVěk: 12m+Materiál: dřevoPočet dílků: 4 ks
Detailní popis produktuTady je to. Dudlu našel pro vás zboží s názvem: Bigjigs Toys Vkládací puzzle safari za férovou cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku.
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bigjigs Toys Moje První Vkládací Puzzle Safari | Bigjigs Toys Společenské Hry“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Bigjigs Toys Moje První Vkládací Puzzle Safari | Bigjigs Toys Společenské Hry  446.00  312.20