by Fmeaddons

Sleva!

Bigjigs Toys Čajový Servis S Puntíky Poškozený Obal | Bigjigs Toys Spotřebiče, Potraviny

 1271.10  691.30

Rozměr balení: 28x22x12 cmVěk: 3+Materiál: dřevo Detailní popis produktuBigjigs Toys Čajový servis s puntíky poškozený obal potěší vás, …

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I4601 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Rozměr balení: 28x22x12 cmVěk: 3+Materiál: dřevo
Detailní popis produktuBigjigs Toys Čajový servis s puntíky poškozený obal potěší vás, nebo někoho z vašich blízkých. Nákupem na Dudlu.cz děláte hned dvojitou radost! Nejen, že u nás vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Poškozený obal výrobku. Nové zboží bez závad.
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bigjigs Toys Čajový Servis S Puntíky Poškozený Obal | Bigjigs Toys Spotřebiče, Potraviny“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Bigjigs Toys Čajový Servis S Puntíky Poškozený Obal | Bigjigs Toys Spotřebiče, Potraviny  1271.10  691.30