by Fmeaddons

Sleva!

Auto Model Porsche Carrera Rs Kov Pb 12Cm 3 Barvy | Dudlu Auta, Lodě, Roboti

 303.28  245.30

PORSCHE CARRERA RS: Krásný věrný kovový model (detailní kopie) – dětské kovové retro sportovní autko z kovu ve třech barevných variantách. Autíčko má otevírací dv…

Skladem

Call For Price
Katalogové číslo: WOR/141.I7276 Kategorie: Štítky: ,

Popis

PORSCHE CARRERA RS: Krásný věrný kovový model (detailní kopie) – dětské kovové retro sportovní autko z kovu ve třech barevných variantách. Autíčko má otevírací dveře (dvířka jdou otevírat), s plastovýmspodkem. Vůz vyroben tlakovým litím z kovové slitiny v kombinaci s plastovými díly. Automobil s pohonem na zpětné natažení (pull back). Baleno volně.Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?Rozměry dětské hračky (d): 12cmMateriál: kov + plastové částiBarevné varianty: žlutá, zelená, bíláCena je uvedena za 1 kus hračkyHračka je vhodná pro děti od 3 letPokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Detailní popis produktuPORSCHE CARRERA RS: Krásný věrný kovový model (detailní kopie) – dětské kovové retro sportovní autko z kovu ve třech barevných variantách. Autíčko má otevírací dveře (dvířka jdou otevírat), s plastovýmspodkem. Vůz vyroben tlakovým litím z kovové slitiny v kombinaci s plastovými díly. Automobil s pohonem na zpětné natažení (pull back). Baleno volně.Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?Rozměry dětské hračky (d): 12cmMateriál: kov + plastové částiBarevné varianty: žlutá, zelená, bíláCena je uvedena za 1 kus hračkyHračka je vhodná pro děti od 3 letPokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Auto Model Porsche Carrera Rs Kov Pb 12Cm 3 Barvy | Dudlu Auta, Lodě, Roboti“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby:  

Auto Model Porsche Carrera Rs Kov Pb 12Cm 3 Barvy | Dudlu Auta, Lodě, Roboti  303.28  245.30